Respublikinis prevencinis projektas „Žaidimai moko“

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokyklos „Drugelių“ grupės vaikai dalyvavo ilgalaikiame respublikiniame prevenciniame  projekte „Žaidimai moko“.

Žaidimų,  eilėraščių ir kitų  veiklų metu buvo plėtojamos, gilinamos erdvės, laiko sąvokos, lavinamas regimasis suvokimas, smulkioji motorika. Kopijuodami piešinius vaikai  lavino  rankos judesius, pastabumą, orientaciją popieriaus lape. Erdvės sąvokų formavimui vaikams labai patiko dirbti su namų apyvokos daiktais: vienkartinėmis stiklinėmis, drabužių segtukais. Sunkiau vaikams sekėsi skirti kairę ir dešinę puses. Taškelių jungimas į figūras, dėlionės, daiktų dėstymas pagal instrukcijas padėjo lavinti vaikų regimąjį suvokimą, tiklslino akies ir rankos koordinaciją. Lankstymas gerino erdvinį mąstymą, lavino smulkiąją motoriką, ramino.

Šių veiklų metu vaikai mokėsi  sutelkti dėmesį, o sukurtas rezultatas suteikė teigiamų emocijų.

Roma Gurevičienė,

priešmokyklinio ugdymo pedagogė