Protmūšis ,,Knygos padeda neskubėti“

Rajone vyko trečių – ketvirtų klasių mokinių protmūšis ,,Knygos padeda neskubėti“. Jame dalyvavo dešimties rajono mokyklų komandos: Ramygalos, Velžio, Naujamiesčio, Raguvos, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijų, Dembavos progimnazijos, Paliūniškio, Vadoklių, Upytės Antano Belazaro ir Karsakiškio Strazdelio pagrindinių  mokyklų.

Mūsų mokyklos komandą ,,Smalsutės“ sudarė Viltė Stasiūnaitė ir Elina Liktoraitė (trečios klasės mokinės), Guoda Skukauskaitė, Atėnė Razkazovaitė ir Dija Kopūstaitė (ketvirtos klasės mokinės).

,,Smalsutėms“ labai pasisekė. Užėmė garbingą antrąją vietą. Tik puse taško atsiliko nuo Ramygalos gimnazijos komandos.

Po protmūšio mergaitės dalyvavo edukacinėje programoje, susipažino su Panevėžio rajono viešąja biblioteka, apžiūrėjo bibliotekoje veikiančias parodas, susipažino su robotais.

Ruoštis ir dalyvauti protmūšyje ,,Knygos padeda neskubėti“ smalsutėms labai patiko Jų darbas buvo įvertintas. Kiekviena gavo dovanų po kelias knygeles, žurnalą. Toks renginys mergaites skatina uoliau skaityti, domėtis naujomis knygomis, plėsti savo akiratį..

Danguolė Jusytė, bibliotekininkė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.