Plaukimo pamokos

Vykdydami projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-5“ veiklas, mūsų mokyklos 1–4 klasių mokiniai spalio ir lapkričio mėnesiais dalyvavo plaukimo pamokose. Užsiėmimai vyko Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro baseine. Juos vedė plaukimo trenerė Jūratė Klimavičienė.

Užsiėmimų vandenyje tikslas – išmokyti vaikus taisyklingai plaukti bei tobulinti jau įgytus jų plaukimo įgūdžius, išmokant vaikus saugiai elgtis vandenyje.

Mažieji mokinukai nekantriai laukdavo tų dienų, kai su savo mokytojomis Nida ir Diana vykdavo į baseiną. Mokiniai taip pat sustiprino savo plaukimo įgūdžius, sutvirtino kūno raumenis, pasisėmė teigiamų emocijų. Džiugu, kad daugelis vaikų išmoko plaukti, daug drąsiau bei atsakingai elgiasi vandenyje.

Smagūs užsiėmimai baseine vaikams suteikia žvalumo, grūdina organizmą ir stiprina imunitetą. Vanduo žmogų veikia ir psichologiškai – ramina, leidžia atsipalaiduoti.

Už smagias ir labai reikalingas plaukimo pamokas esame dėkingi puikiai trenerei Jūratei.

Projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-5“ koordinatorė Greta Jankuvienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.