Paskutinio skambučio šventė Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriuje

DSCF8178Kaip vėjas praskriejo dar vieneri mokslo metai. Vaikai su tėveliais rinkosi į Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyrių į mokslo metų užbaigimo šventę. Visiems užteko šilto bendravimo, dainų, šokių, gražių žodžių. O jų buvo daug: būsimi pirmokai ir jų tėveliai dėkojo priešmokyklinio ugdymo pedagogei Romai Gurevičienei už meilę, rūpestį, šilumą, kurių nepamirš niekada.

Negailėjo gražių žodžių ir ikimokyklinio ugdymo pedagogei Jūratei Margenienei  bei pedagogės padėjėjai Aurelijai Astrauskienei už ugdytinių globą ir pagalbą jiems. Ketvirtokai ir jų tėveliai dėkojo mokytojai Lolitai Skumbinienei už kartu praleistus metus ir lygino mokytoją su obelimi. Visus sujaudino dvyliktokai, atvykę pasveikinti ir padėkoti savo mokytojams.

Mokytojos dėkodamos už gražius žodžius, linkėjo visiems geros vasaros, gero skrydžio.

Nors mokyklos kieme jau vyksta mokyklos pastato remonto darbai, tai nesutrukdė tėvelių vaikams paruoštai  staigmenai. Visus susirinkusius linksmino ir ledais vaišino dvi pelytės Mikės, kurios atvyko su dideliu raudonu kaspinu papuošta mašina. Norėjosi sustabdyti laiką ir dar ilgai grožėtis vaikų, tėvelių ir mokytojų šiltu bendravimu. Ne veltui viena iš mokytojų savo kalboje akcentavo, kad tik būdami kaip vienas kumštis –vaikas, tėvai, mokytojai – pasieksime gerų rezultatų.

Tikimės, kad šiltas mokyklos ir tėvų  bendradarbiavimas tęsis ilgus metus.

Lolita Skumbinienė, pradinių klasių mokytoja

DSCF8097 DSCF8099 DSCF8142 DSCF8150