Paskutinė fizikos pamoka

Birželio 1d. Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje. Kol 10-okai sprendžia matematikos užduotis, o 9-okai ruošia pristatyti baigiamąjį 2017 metų menų projektą „Paskutinis skambutis“, 7 ir 8 klasių mokiniams vyksta paskutinė fizikos pamoka. Įdomiai, kūrybingai ir linksmai užbaigėme mokslo metus.  Lenktyniavome, kas pastatys tvirtesnį ir aukštesnį statinį iš pagaliukų, žaidėme difuziją su pienu, surašėme fizikos abėcėlę. O pabaigai – patys pasigaminome priemones ir išbandėme muilo burbulų tvirtumą. Iki kitų mokslo metų!

Lina Seliokienė, fizikos mokytoja