Pasitinkame vasarą vėl visi kartu

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus mažiausieji ugdytiniai, „Drugelių“ grupės vaikai, jų tėveliai,  auklėtojos Roma, Lora ir auklytė Laura birželio 2 dieną, pasiilgę vieni kitų, skubėjo susitikti su draugais Kornelijos tėvelių sodyboje.  Grupės draugus pažaisti, pasidžiaugti vaikyste ir pasitikti vasarą kartu pakvietė Kornelijos mamytė Neringa ir tėvelis Jordatij.  Po ilgo nesimatymo vaikai džiaugėsi matydami vieni kitus. Kornelijos mamytė pasiūlė  įvairių veiklų. Vaikams labai buvo įdomu ieškoti paslėpto lobio. Daug džiugių emocijų patyrė šokinėdami ant  batutų.  Visi grožėjosi ir džiaugėsi Kornelijos tėvelio leidžiamais aitvarais. Su vaikišku klegesiu, šypsenomis sutikome vasarą.  Greit prabėgo laikas gražioje, saugioje ir pilnoje veiklų erdvėje. Išsiskyrėme nors ir pavargę, bet laimingi, pilni gražių įspūdžių  ir linkėdami gražios, saugios vasaros.

Grupės mokytoja Roma

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.