Pasitinkame grįžtančius paukščius

Pavasaris… Iš šiltųjų kraštų į savo namus grįžta paukščiai, bet ne visi juos randa – vienų nameliai sugriūna, kitų užima žiemą juose apsigyvenę kiti šeimininkai, dar kitus išgriauna pikti plėšrūnai.

Mokiniai aktyviai įsitraukia į projekto Erasmus+ KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės „Eco-friendly activities at school“ (Aplinkai draugiškos veiklos mokykloje) veiklas.  Todėl,  kaip ir kasmet bendradarbiauja su  Karsakiškio  Girininkija.

Technologijų mokytojos S. Pribušauskienės vadovaujami 5–10 klasių mokiniai gamino inkilėlius. Juos mokiniai įkels nuvykę į Žaliąją girią kartu su girininkijos darbuotojais.

Džiugu, kad mokiniai įsitraukia į veiklą, kuri moko ne tik pažinti, bet ir rūpintis gamta.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Skukauskienė