Paroda mūsų mokyklos bibliotekoje

DSCF3128

Mūsų mokykloje mokosi labai darbšti ir kūrybinga devintokė Samanta. Ji jau penktus metus lanko maironiečių būrelį, dalyvauja įvairiuose konkursuose ir akcijose. Jos padarytais atvirukais džiaugiasi mokytojai bei mokyklos darbuotojai, vieniši seneliai, kuriuos sveikiname su šv. Kalėdomis ir šv. Velykomis.

Maironiečių būrelio nariai nutarė organizuoti Samantos darbų parodą mokyklos bibliotekoje. Samanta pristatė įvairių rūšių darbus. Čia ir keramikiniai indeliai, vazelės, skambučiai, gėlėsi, austos juostelės, papuošalai, veltiniai darbeliai, darbeliai iš popieriaus. Į parodos atidarymą susirinko mokiniai, mokytojai. Parodą pristatė bibliotekininkė, maironiečių vadovė Danguolė Jusytė. Samantą sveikino klasės vadovė, mokyklos direktorė, klasės draugai. Samanta pasidalino mintimis apie tai, kaip jai sekasi dirbti, kas labiausiai patinka, kokiam darbui reikia didelio kruopštumo.

Džiugu klasėje turėti tokią kūrybingą draugę.

Ernesta Lupeikytė,

9 klasės mokinė, maironietė