Paroda–konkursas „Mano augintinis“

Mano augintin1Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių ugdytiniai kartu su tėveliais aktyviai įsijungė į Panevėžio lopšelio–darželio „Sigutė“ kvietimą dalyvauti parodoje–konkurse „Mano augintinis“. Vaikai fotografavosi su savo augintiniais ir nuotraukas balsavimui siuntė į internetinę svetainę. Už aktyvų dalyvavimą organizatoriai padėkomis ir atminimo dovanėlėmis apdovanojo ,,Kiškučių“ grupės ugdytinius ir auklėtoją Jūratę Margenienę. Už dalyvavimą konkurse apdovanojimus gavo ir priešmokyklinės grupės „Drugeliai“ ugdytiniai bei Viltė Stasiūnaitė už nuotrauką „Mis ūkininkaitė“.

Mokykloje taip pat buvome surengę fotonuotraukų parodą „Mano augintinis“. Stebėdami savo ir draugų augintinių nuotraukas, vaikai patyrė ne tik daug džiugių emocijų, bet ir suvokė, kad labai smagu turėti kokį nors gyvūnėlį, kuriuo reikėtų rūpintis ir jį globoti.

Džiaugiamės, kad vaikai myli gyvūnus, domisi jais, su tėvelių pagalba mokosi juos prižiūrėti.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė R. Gurevičienė

STA60057(1)