Obuolius valgyti sveika!

Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla dalyvauja Panevėžio rajono savivaldybės 2018 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiojoje programoje su projektu ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-4“. Spalio 19 dieną mokykloje vyko jau tradicine tapusi obuolių valgymo akcija, kuri kasmet pritraukia vis daugiau dalyvaujančiųjų. Akcijos tikslas – paskatinti žmones dažniau rinktis obuolius vietoj nesveikų užkandžių ar saldumynų.

Smagu pasidžiaugti, kad prie mūsų organizuotos akcijos prisijungė ir ,,Erasmus+“ projekto ,,Eco-friendly Practices at school“ dalyviai.

Suskaičiavome, kad šiais metais akcijoje dalyvavo ir vienu metu obuolius valgė 142 žmonės.

Biologijos mokytoja Greta Jankuvienė