Obuolių valgymo akcija

Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla dalyvauja Panevėžio rajono savivaldybės 2017 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiojoje programoje su projektu ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis – 3“. Lapkričio 17 dieną mokykloje vyko masiškiausio obuolių valgymo akcija. Tokia akcija mūsų miestelyje vyko jau antrą kartą. Mūsų tikslas – kad kuo daugiau žmonių, susirinkusių vienoje vietoje, valgytų obuolius. Į akciją kvietėme visus gyventojus ir miestelio svečius. Labai malonu, kad akcijoje dalyvavo ir mūsų mažiausi Tiltagalių skyriaus ugdytiniai.  Suskaičiavome, kad iš viso šioje akcijoje dalyvavo ir vienu metu obuolius valgė 128 žmonės. Smagu, kad dalyvių skaičius auga, nes pirmą kartą organizuotoje akcijoje obuolius valgė 83 žmonės.

Džiugu, kad tokie renginiai ugdo teisingą mokinių požiūrį į sveikatą, subalansuotą mitybą, skatina mokinių, mokytojų ir miestelio bendruomenės bendravimą bei bendradarbiavimą.

Projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis – 3“ koordinatorė Greta Jankuvienė