MOKYTOJŲ DIENA KITAIP

DSCF2865

Spalio 2 diena Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje vyko kiek neįprastai. Tik įėjus į mokyklą mokytojams pirmiausia teko praeiti ,,medicininę patikrą“: pas okulistą pasitikrinti regėjimą, o pas nervų gydytoją – nervų sistemos stabilumą.

Tą dieną devintos klasės mokiniai tapo mokytojais. Deja, kai kuriems iš jų teko mokyti ir pačius mokytojus, kurie nusprendė pažaisti mokinių nervais ir virto darželinukais.

„Mokytojams“ teko dirbti ekstremaliomis sąlygomis, netgi buvo kilęs gaisro pavojus. „Darželinukų“ klasėje užsiėmimai vyko labai triukšmingai: buvo mėtomi kaštonai, valgomi saldainiai, čiulpinukai, o kur dar žaidimai telefonu ir SMS siuntinėjimai…

Po pamokų vyko ,,oficialioji“ dalis: devintokų surengtas pasirodymas ir pedagogų sveikinimas su Tarptautine mokytojų diena. Taip pat čia visų laukė juokingas, šmaikštus devintokų pasirodymas – šokiai su kaukėmis.

Mokytojais pabuvę mokiniai patys patyrė, kad mokytojų darbas yra sunkus, reikalaujantis savitvardos ir ,,geležinių nervų“, kad būti mokytoju gali ne kiekvienas. Mokiniai, reikšdami didelę pagarbą mokytojams, sveikino juos su Mokytojo diena ir dovanojo gėles bei iš popieriaus išlankstytus gerviukus – auksinio rudens, laimės ir vilties simbolius.

Devintos klasės mokiniai

P1070495 P1070475  DSCF2566