Mokomės prižiūrėti dantukus

Gegužės 11 dieną 1–2 klasių mokinius aplankė Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos burnos higienistės Inga Kubiliūtė ir Sandra Petronienė su projektu „Sveiki dantys–sveika šypsena“.

Lektorės mokiniams papasakojo, kaip maitintis ir prižiūrėti dantis, kad turėtume gražią šypseną. Mokiniai stebėjo filmukus, mokėsi taisyklingai valytis dantis, ragavo sveikus maisto produktus. Susitikimo pabaigoje vaikai pasitikrino žinias atsakydami į viktorinos klausimus.

Kadangi klausytojai buvo atidūs, lektorės įteikė jiems dovanėles.

Linksma ir  naudinga pamokėlė buvo mūsų mokiniams. Dėkojame Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos burnos higienistėms Ingai Kubiliūtei ir Sandra Petronienei.

Diana Skukauskienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui