Mažieji modeliukai

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvavo Tiltagalių kultūros centre vykusiame alternatyvios mados festivalyje ,,Pašėlęs ruduo“.

Mažieji modeliukai:  Norgailė Janikūnaitė, Ugnė Kopūstaitė, Augustė Krisiūnaitė, Emilis Morkūnas, Atėnė Raskazovaitė, Austėja Tarabildaitė, Aja Ventytė ir Armandas Vilimas pristatė kolekciją  ,,Saulės šypsenėlė“.  Jauniausieji festivalio dalyviai drąsiai demonstravo nuotaikingus, rudens spalvomis išmargintus jų mamų sukurtus drabužius iš augalų.

Modeliukų kolekcija ,,Saulės šypsenėlė“ pelnė žiūrovų simpatijų nominaciją ir buvo apdovanoti rėmėjų prizu.

Spalio 16 dieną  festivalio mažieji dalyviai grožėjosi spektakliu ,,Pifo nuotykiai“ Panevėžio J.Miltinio dramos teatre, kurį padovanojo mokyklos direktorė Jurgita Vaitiekūnienė.

Dėkoju modeliukams už puikų pasirodymą ir jų mamytėms už bendradarbiavimą ir gražias kūrybines idėjas, kurios suteikė džiugių akimirkų vaikams ir festivalio žiūrovams.

Kūrybinės grupės vadovė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Roma Gurevičienė