Mano draugas – vanduo

Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai noriai įsijungė į projektą  ,,Mano draugas – vanduo“. Visi kartu keliavome prie Marnako upelio, kur apžiūrėjome upelio augmeniją, pasisėmėme vandens tyrinėjimams ( filtravome vandenį ir lyginome kuris yra švaresnis). Kadangi upelio pakrantėse buvo mažai šiukšlių, tai jas surinkę nuėjome pasigrožėti ir kaime esančiais tvenkiniais. Labai buvo smagu stebėti vabalus gyvenančius šalia tvenkinio. Pavasario pabaigoje planuojame apsilankyti prie Marnako upelio dar kartą, kad pasigrožėtume ir palygintume, kaip pasikeitė atbudusi pavasario gamta.

Dalyvių skaičius: 20 vaikų, 3 mokytojos.

2019-04-08 Marnako upelis Tiltagalių kaime priešais miškelį.

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.