„LUTUČIUKŲ“ klubo gimtadienio šventė Kaune

Kovo 20 d. anksti ryte nuvykę į Kauną skubėjome į Vytauto Didžiojo universitetą. Jau antrąjį kartą Tiltagalių skyriaus gamtos draugai dalyvavo Pasaulinės DSCF0305Žemės dienos ir „LUTUČIUKŲ“ klubo gimtadienio šventėje. Visus susirinkusius pasveikino Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“. Nuoširdžiais žodžiais sveikino „LUTUČIUKŲ“ klubo vadovė Lina Marmaitė–Snitkienė bei lutučiukė Viltė, maloniai su visais bendravo vaikų draugė pelėda Lututė. Plojimais pagerbėme įnešamą Žemės vėliavą. Šventės dalyvius džiugino smagi meninė programa. “Raganiukės“ teatro aktoriai padovanojo spektaklį „Stebuklinga spanguolė“. Renginio metu vyko LUTUČIUKŲ klubo narių darbų paroda. Širdelės suvirpėjo, radus savąjį darbelį. Į šventę atvykome ne tuščiomis. Atvežėme Ditos mamytės iškeptą tortą bei sveikinimo žodžius LUTUTEI. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktorė Rūta Baškytė įteikė padėką mūsų mokyklos mažiesiems gamtos mylėtojams už tai, kad lankomės Lietuvos saugomose teritorijose. Kiekvieno šventės dalyvio laukė staigmena – saldi dovanėlė.

Po šventinio renginio vykome į Lietuvos zoologijos sodą. Buvo gera ir malonu vaikščioti ir stebėti įvairius gyvūnus.

Smagiai ir naudingai praleidę laiką, kupini gražių įspūdžių, patyrę daug džiugių emocijų laimingai grįžome į namus.

Nida Stakienė,

pradinių klasių mokytoja