Lik sveikas, darželi

Birželio 3 dienos rytas ,,Kiškučių“ grupės vaikams išaušo ypatingas, nes tądien  mažieji kiškučiai atsisveikino su priešmokyklinio ugdymo grupe. Visus vaikus  ir tėvelius, atvykstančius į Karsakiškio Strazdelio mokyklos Tiltagalių skyrių, pasitiko  ne tik plačiai besišypsanti mokytoja, bet ir vėjyje plevėsuojantys ryškiaspalviai balionai bei užrašas ,,Lik sveikas, darželi“.  Skambant akordeono akordams šventė prasidėjo mokytojos ir vaikų eisena.  Mokytoja Irma Arnašienė pasveikino visus vaikus, sėkmingai užbaigusius priešmokyklinio ugdymo programą ir įteikė tai liudijantį diplomą. Vaikai kartu su muzikos mokytoja prisiminė ir sudainavo daineles, kurias išmoko prieš karantiną.  Visiems bežaidžiant netikėtai į šventę atvyko pelytė Minė su Kosminiu katinu. Vaikai netikėtiems svečiams išvardino, ko juos mokytoja išmokė per šiuos metus, o svečiai pamokė vaikus šokti limbo bei robotuko šokius.  Ne tik vaikai, bet ir tėveliai apsilankė muilo burbulų karalystėje, kuri kieme atsirado mokytojai išarus burtažodį. Mokyklos kieme klegėjo ne tik vaikų balsai, bet ir skraidė įvairių formų ir dydžių muilo burbulai. Pelytė Minė ir Kosminis katinas kiekvienam vaikui įteikė burbulų karalystės simbolius: mergaitėms balionų karūnas, o berniukams – riterio kardą, susuktą  iš baliono.

Su šypsenomis veiduose visi atsisveikino su priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja ir draugais bei linkėdami vienas kitam gražios vasaros ir sėkmės naujame mokslo kelyje.

Irma Arnašienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.