Lietuvių kalbos žinovo rinkimai

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną  Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 5–10  klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja rinko lietuvių kalbos žinovą ir kultūringiausią komandą. Trims komandoms vadovavo dešimtokai. Žaismingi, rimti ir juokingi klausimai sudomino mokinius ir visi aktyviai įsitraukė į veiklą. Daugiausia taškų surinko Žilvino komanda. Kultūringiausias tapo Simonos išsirinktas būrys, pasivadinęs Knygnešių vardu. Labiausiai mokiniams patikę protmūšio klausimai: kokiam padarui visi žmonės ploja, kas gali kalbėti visomis pasaulio kalbomis, kaip vadinasi kumelės, kiaulės ir vištos vyrai? Linksmai visus nuteikė šalia klausimų įkeltos iliustracijos, kurios kartu buvo ir užuominos į atsakymus, pvz., šalia klausimo, kas gali kalbėti visomis pasaulio kalbomis įdėta Keistuolių teatro aktoriaus Aido Giniočio nuotrauka. Mokytis linksmai daug įdomiau ir maloniau.

Mokytoja Nijolė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.