Laisvės gynėjų diena Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje

Susirinkę po kalėdinių atostogų mokiniai noriai ėmė ruoštis Laisvės gynėjų dienos 20-mečio paminėjimui. Per istorijos, lietuvių kalbos, dailės pamokas moksleiviai prisiminė, tai, ką žinojo iš tėvų, mokytojų pasakojimų apie 1991 metų įvykius,  sužinojo, kokia brangi Tėvynės nepriklausomybės kaina. Mokinių įspūdžiai ir mintys vėliau atsispindėjo surengtoje piešinių parodoje ,,Laisvės liepsna“.

Sausio 13-osios rytą mokyklos languose įsižiebė žvakių liepsnelės, primindamos visai bendruomenei, kokia svarbi ir įsimintina išaušo diena. Tylos minute pagerbti žuvusieji už  Tėvynės laisvę, mokinių lūpose skambėjo šilti artimųjų žodžiai apie paaukojusius gyvybę dėl jos.

Istorijos vyresnioji mokytoja  Raimonda Kupčinskienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.