Kovo 11-oji

Ką tik per Lietuvą nuvilnijo viena gražiausių ir svarbiausių mūsų šaliai švenčių – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Ta proga mokykloje svečiavosi  viena žinomiausių mūsų šalies politikių, buvusi Krašto apsaugos ministrė, Kovo 11-osios akto signatarė, seimo narė Rasa Juknevičienė. Signatarė supažindino su šio istorinio dokumento pasirašymo istorinėmis aplinkybėmis ir reikšme bei nušvietė dabartinę politinę situaciją Ukrainos ir Rusijos konflikto kontekste.

Labai norisi, kad mūsų jaunoji karta garsiai ir tvirtai pasakytų: „Mes suprantame savo tautos istoriją, ją gerbiame, esame  patriotiški. Esame dėkingi tiems, kurie nenuleido rankų ir už ją kovojo už šalies laisvę, už mūsų laisvę“.

Jolanta Grinkienė, direktorė