Konstitucijos egzaminas

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija devintą kartą organizavo tradicine tapusią visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o partneriai – DELFI ir LRT.

Visuotinėje teisinių žinių įvertinimo akcijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos 1–10 klasių mokiniai. 1–4 klasių mokiniai vykdė kūrybinę užduotį „Mano Lietuvai – 25 metai“, o 5–8 klasių mokiniai sprendė testą, kurio metu atsakinėjo į 30 uždarų klausimų. 5–7 klasių mokinių tarpe geriausiai sekėsi 7 klasės mokinei Deimantei Dubauskaitei, o tarp 8–10 klasių mokinių – Leonardui Lapieniui.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Skukauskienė