Konkursas „Sukam sukam galveles“

Balandžio 23 dieną Panevėžio r. Dembavos lopšelyje- darželyje „Smalsutis“ vyko rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursas „Sukam sukam galveles“. Konkurso dalyviams reikėjo atlikti įvairias užduotis, kad pasiektų Gudručių pilį. Mūsų mokyklos priešmokyklinės grupės dalyvės, kurioms taip pat pasiruošti padėjo logopedė Laima,   Ugnė, Liepa, Vesta ir Merita savo komandą pristatė piešdamos Lietuvą. Sėkmingai atliko įvairias praktines  užduotis su raidėmis, skaičiais, gilino pažinimo bei sveikatos kompetencijas. Pasiekus Gudručių pilį visi vaišinosi. Po to džiaugėsi padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Šis konkursas leido vaikams dar labiau įtvirtinti elgesio, socialinio bendravimo įgūdžius, atsiskleisti vaiko saviraiškai ir į namus parsivežti geras emocijas.

Roma Gurevičienė,

priešmokyklinio ugdymo pedagogė