Konferencija „Tobulėkime atsinaujindami“

Kiekvieno mokytojo pareiga ir rūpestis – tobulinti mokymą. Mokytojai deda daug pastangų siekdami sudominti mokinius, skatindami jų mokymosi motyvaciją. Todėl Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos kolektyvas sukvietė mokytojus į šalies pradinių klasių mokytojų metodinę-praktinę konferenciją „Tobulėkime atsinaujindami“.

Mokytojai, atvykę iš Panevėžio, Rokiškio, Kauno ir Kupiškio miestų bei rajonų,  dalijosi gerąja patirtimi apie mokinių mokymo ir mokymosi skatinimo priemones, tarpdalykinės integracijos galimybes, IKT panaudojimą ugdymo procese,  motyvaciją ir įsivertinimą, mokinių bendrųjų kompetencijų ugdymą užsienio kalbų pamokose bei darbą su jungtinėmis klasėmis. Portalo Mokinukai.lt lektoriai pristatė universalios internetinės testų sistemos taikymą pamokose.

Visi dalyviai domėjosi stendiniais pranešimais, kuriuose užfiksuota vaikų socialinė veikla mokykloje,  popamokinių renginių akimirkos.

Tikimės, kad nuoširdus Lietuvos pradinių klasių mokytojų bendravimas ir bendradarbiavimas padės formuoti teigiamą požiūrį į mokymąsi jau pradinėse klasėse, žadinti  pradinukų žingeidumą bei mokymosi motyvaciją.

Pradinių klasių mokytoja Diana Skukauskienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.