Kliūčių ruožą ,,Husarų takas“ Karsakiškio vaikinai įveikė tretieji!

Vykdydami projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis–4” veiklas mūsų mokyklos 7–10 klasių vaikinų suburta komanda ,,Strazdiniai“, lydimi kūno kultūros mokytojo Jono Barono, dalyvavo kliūčių ruože ,,Husarų takas“ ir užėmė prizinę trečiąją vietą. Dalyvavimas ,,Husarų take“ mūsų mokyklos vaikinams jau tapo tradicija.

Mokiniai varžėsi tarp 15 komandų. Kliūčių ruože dalyvių laukė lindimas per padangas, lipimas per sieną, kopimas į ir nuo kalno, granatos metimas, sužeistų karių nešimas, išėjimo ieškojimas tamsioje patalpoje.

Tai itin įdomi patirtis ir puiki galimybė išbandyti savo jėgas.

Labai didžiuojamės savo stiprių ir ištvermingų vaikinų komanda ,,Strazdiniai“! Šaunuoliai!

Projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-4” koordinatorė Greta Jankuvienė