Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 –ąją dieną pamokos mokykloje prasidėjo pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Jos metu  – 08.00 valandą pagrindinės mokyklos  ir Tiltagalių skyriaus languose įsižiebė atminties žvakutės. Jos priminė dieną, kai buvo apginta Lietuvos nepriklausomybė. Mokiniai bei priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių vaikai su auklėtojomis ir mokytojais  palaikė naują iniciatyvą „Neužmirštuolė“. Jų krūtinės pasipuošė šių gėlių žiedais.

Tiltagalių skyriaus vaikai dalyvavo Tiltagalių bendruomenės akcijoje „Uždekime atminimo žvakelę“ 1–4 klasių mokiniai parengė piešinių parodą „Atmintis gyva, nes…“.

Diana Skukauskienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui