Karsakiškiečiai vasarą pasitiko su atnaujinta sporto zona

Turėti sutvarkytą sporto zoną – buvo Karsakiškio jaunimo svajonė. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla sužinojusi apie Panevėžio rajono vietos veiklos grupės kvietimą teikti vietos projektų paraiškas, nusprendė pasinaudoti proga ir parengti projektą pagal Panevėžio rajono vietos plėtros strategijos 2007–2013 m. 1.2. priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ 1.2. Poilsio ir sporto zonų bei ekologinių – pažintinių takų įrengimas ir sutvarkymas. Parašėme projektą „Sporto zonos sutvarkymas Karsakiškyje“. Išsikėlėme projekto tikslą–sutvarkyti sporto zoną Karsakiškyje, skatinant bendruomenę sveikai gyventi, turiningai leisti laisvalaikį.

2011 m. rudenį prasidėjo darbai. Mūsų rangovai UAB „Šilo statyba“  įrengė daugiafunkcinę sporto aikštelę, kur bendruomenės nariai gali žaisti krepšinį, tinklinį, rankinį; atnaujino futbolo aikštės didžiuosius ir mini futbolo vartus, sutvarkė stadiono aplinką.

Gegužės 31 d .dieną mokyklos iniciatyva vyko netradicinė diena „Mokykloje sportuoja visi“. Į šį renginį buvo kviečiama visa kaimo bendruomenė, organizuotos rajoninės kvadrato ir mini futbolo varžybos, kuriose dalyvavo Dembavos progimnazijos, Paliūniškio, Karsakiškio Strazdelio pagrindinių mokyklų komandos.

Į šventę atvyko didelis būrys svečių: rajono administracijos direktoriaus pavaduotojas Eugenijus Lunskis, rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Katinas, rajono vietinės veikos grupės projektų vadovas Dainius Grižas, UAB „Šilo statyba“ direktorius Vytautas Jasiūnas, Karsakiškio bendruomenės pirmininkė Gražina Žemaitienė, Karsakiškio seniūnė Nijolė Gaižiūnienė, kunigas Egidijus Vijeikis. Svečiai atvyko su dovanomis, pasidžiaugė atnaujinta sporto zona, palinkėjo karsakiškiečiams gerų sportinių rezultatų ir įmetė pirmus metimus į naujus krepšinio lankus.

Šioje šventėje skambėjo orkestro „Karsakiškio garsas“ muzikos akordai, šoko mokiniai, estafečių komandose varžėsi tėvai su vaikais, laimėtojų medaliais ir taurėmis pasidalino rungtyniavusios mokyklos.

Dėkojame mūsų projekto partneriui Panevėžio rajono savivaldybei, prisidėjusiai prie mūsų projekto nekilnojamu turtu – žeme, Panevėžio rajono Vietos veiklos grupei, padėjusiai rengti projekto rengimo, vykdymo dokumentus, UAB „Šilo statyba“, sutvarkiusiai sporto zoną.

Tikimės, kad sporto aikštyne vasarą bus sužaista daug draugiškų varžybų, o sutvarkyta ir prižiūrima teritorija prisidės prie kaimo gyvenamosios aplinkos patrauklumo didinimo.

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos direktorė Jurgita Vaitiekūnienė

1 atsakymas