Karsakiškiečiai respublikinėje konferencijoje

Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos šeštos klasės mokiniai Ernesta Lupeikytė, Simona Skumbinaitė ir Leonardas Lapienis kartu su biologijos mokytoja balandžio 20 dieną dalyvavo XIII respublikinėje moksleivių ir mokytojų konferencijoje ,,Gamta ir mes“, kuri vyko Kėdainiuose. Plenariniame posėdyje pranešimą skaitė docentas Viktoras Pranckietis iš Aleksandro Stulginskio universiteto. Jis konferencijos dalyvius supažindino su agrarinio kraštovaizdžio kitimo priežastimis ir problemomis.

Mokiniai pranešimus skaitė ,,Gamta ir žmogus“, ,,Gamtos bičiuliai“ ir ,,Jaunieji tyrėjai“ sekcijose. Mūsų mokyklos mokiniai pristatė savo atliktą tiriamąjį darbą bei sukurtą filmuką ,,Žmogaus ūkinės veiklos įtaka geriamojo vandens kokybei“. Šis darbas išspausdintas knygelėje ,,Gamta ir mes“. Mokiniams įteikti dalyvių pažymėjimai bei dovanėlės.

Dalyvavimas tokiuose renginiuose teikia praktinę naudą. Mokiniai išmoksta pristatyti savo atliktus darbus, bendrauti su auditorija, susirasti bendraminčių iš kitų Lietuvos mokyklų, atranda idėjų naujiems darbams.

Biologijos mokytoja Greta Jankuviene