Kalėdinių angelų konkursas

Panevėžio bendruomenių rūmai ir UAB ,,Titė Ritė” organizavo Kalėdinių angelų konkursą, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai ir ,,Drugelių “grupės vaikai. Konkursui angelus pristatė pirmos klasės mokiniai Martynas Jatužis,  Dita Gronskytė, trečios klasės mokinys Liutauras Mockevičius ir priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai Deimantė Valikonytė ir Airidas Stankevičius.  Konkursui buvo pateikta 200 angelų. Džiugu, kad grupės kolektyvinis darbas ,,Ramybės angelas” buvo paskelbtas vienu iš nugalėtojų, pelnęs ,,poetiškiausio“ angelo nominaciją ir  apdovanotas UAB ,,Titės Ritės” įsteigtu prizu.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Roma Gurevičienė