Kaip mes šventėme Vasario 16-ąją

DSC00463

Lietuvos Respublikos Prezidentės raginimas Vasario 16 d. švęsti išradingai ir prasmingai Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje buvo įgyvendintas. Valstybės atkūrimo šventę šventė ir maži, ir dideli.

Mažieji šventę pradėjo iš visos širdies giedodami Valstybės himną. Jie šoko, dainavo, skaitė eiles, klausėsi Lietuvos Valstybės istorijos.

5–10 klasių mokiniai grūmėsi chorų karuose. Kiekviena klasė pristatė po dainą apie Lietuvą. 5–7 klasių mokiniai rašė laiškus Lietuvai, kuriuos skaitė renginio metu. Dešimtokai papasakojo apie partizanų kovas.

Visą savaitę mokyklos hole buvo eksponuojama mokinių piešinių paroda „Lietuva brangi“, skirta šiai datai paminėti.

Diana Skukauskienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui