Kad mūsų būtų devyni milijonai

Vasario 15 d. Karsakiškio Strazdelio  pagrindinėje mokykloje vyko šventinis renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 101-osioms metinėms. Nuaidėjus himnui  5-–10 klasių mokiniai susiskirstė į komandas. Šventė prasidėjo  jausminga Justės Arlauskaitės-Jazzu daina „Rudens naktis sustojo“, kurios  tekstą parašė Janina Degutytė, o muziką sukūrė Jazzu krikšto mama Rima Girskytė-Berlovienė. Nepaprastai gražūs Rometo (5 kl.) ir Norgailės (6 kl.) balsai nuteikė auditoriją rimtam darbui. Juos paruošė muzikos mokytoja Renata Keraišienė. Komandos sugalvojo  pavadinimą, šūkį ir sveikinimą Lietuvai. Toliau vyko protmūšis, skirtas Lietuvos atgimimui.  Nugalėjo komanda, kuri pasivadino „Devyni milijonai“. Šventę vainikavo M.Mikutavičiaus daina „Trys milijonai“.

Mokinių linkėjimai Lietuvai: „Lietuva, sveikiname Tave su 101-uoju gimtadieniu.Visada išlik tokia žavinga ir žavėk visus nuostabia savo gamta.“ „Linkime išlikti nuostabiai ir stipriai valstybei. Didžiuojamės būdami Tavo dalimi“.

Nijolė Mogilovienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.