Juoko joga su Kristina

Vykdydami projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-4“ veiklas, mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai birželio 13 dieną dalyvavo juoko jogos užsiėmimuose, kuriuos vedė sertifikuota juoko jogos trenerė Kristina Laučienė.

Juoko joga – tai juokas be priežasčių. Šie užsiėmimai vadinami juoko joga, nes unikali metodika jungia juoko pratimus su jogos kvėpavimo pratimais. Juoko jogos koncepcija grindžiama moksliškai įrodytu faktu, kad žmogaus organizmas  negali atskirti dirbtinio ir tikro juoko, o nauda sveikatai gaunama ta pati – sukuriama ,,laimės chemija“. Juoko užsiėmimai pakeičia žmogaus nuotaiką per kelias minutes. Pakili nuotaika leidžia jaustis gerai net visą dieną.

Juoko joga suteikia galimybę į daugelį gyvenime dalykų pažvelgti lengvesniu, šviesesniu žvilgsniu, padeda kurti šiltesnius ir glaudesnius ryšius su draugais, artimaisiais.

Mokiniams labai patiko išbandyti juoko jogą, atsipalaiduoti ir patirti teigiamas emocijas.

Taigi, juokitės aktyviau ir tapsite sveikesni bei laimingi!

Projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-4“ koordinatorė Greta Jankuvienė