Judėsi – sveikas būsi

Sveikata – mūsų didžiausias turtas. Visi žino, kad reikia sveikai maitintis, daug judėti. Tačiau taip sunku prisiversti tai daryti vienam. Būryje draugų ir pratimai lengvesni atrodo, ir nuotaika geresnė.

O kai į mokyklą atvyko sporto klubo „Impuls“ aerobikos trenerė Erika Vžesniauskienė ir skambant nuotaikingai muzikai ėmė rodyti pratimus, visiems persidavė jos energija, nuotaika, todėl į treniruotę susirinkę  mokiniai su šypsena lūpose stengėsi kuo daugiau išmokti pratimų ir kuo tiksliau juos atlikti.

Nuotaikinga mankšta išjudino ir didžiausius skeptikus, ir  tuos, kurie anksčiau stengdavosi išvengti fizinių pratimų.

Norisi tikėti, kad tai nebus vienadienė akcija, o mankšta taps kiekvieno iš mūsų kasdieniniu įpročiu.

Jolanta Grinkienė, direktorė