Judėjimo savaitė išjudino mokyklą

IMG_0023Šiandien vis dažniau kalbame apie mokinių sveikatą, jos stiprinimą, sveikatos problemas bei  sveiką gyvenimo  būdą. Mokinių  kasdienybę ir laisvalaikį vis labiau užvaldo televizija ir kompiuteriai. Kasdien rekomenduojama dvi ar tris valandas aktyvaus judėjimo tam, kad užtikrintume sėkmingą viso kūno ir jo funkcijų vystymąsi.

Norėdami atkreipti mokinių ir mokytojų dėmesį į fizinio aktyvumo svarbą, rugsėjo 21–25 d.  mokykla dalyvavo Lietuvos tautinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos skelbtoje Europos judėjimo savaitėje.
                     Mokinius linksmai nuteikė ir energingai išjudino dešimtos klasės mokinių kas rytą vedama mankšta. Visų džiaugsmui, mankštoje kartu su mokiniais dalyvavo ir mokytojai. 5–8 klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio Skaistakalnio parke vykusiose bendrojo ugdymo mokyklų Rudens kroso varžybose. Mėgstantys stalo tenisą rengė varžybas mokyklos koridoriuje.

Judėjimo savaitėje čempionų nebuvo. Nugalėjo visi, nes turėjo progą mankštintis, judėti, patirti sporto teikiamą džiaugsmą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Skukauskienė