Jau eisim, mokyklą uždaro

100 metų paminėjusi Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla 2020 m.  paskutinį kartą išlydėjo dešimtokų simbolišką 20 laidą. Įspūdingai graudžią išleistuvių šventę paruošė klasės auklėtoja Diana Skukauskienė, muzikos mokytoja Lina Veršelienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Mogilovienė. Labai daug padėjo ir kiti mokyklos darbuotojai ir mokytojai.

Nelengvą kelią teko įveikti 10-kams, kad gautų baigimo pažymėjimus, bet jie – šaunuoliai, sėkmingai susidorojo su visomis paruoštomis kliūtimis. Nuoširdžiausius  padėkos žodžius tariam  visai Karsakiškio Strazdelio mokyklos bendruomenei:  buvusiems ir esamiems  mokiniams, tėveliams, mokytojams, visiems nuostabiems mokyklos darbuotojams! Čia buvo gera dirbti su tokia puikia komanda.

Mielieji dešimtokai, malonaus ir prasmingo skrydžio!

Penktokai, šeštokai, septintokai ir aštuntokai, linkim rasti mokyklą, kurioje būtų jauku ir gera!

Sudie, miela mokykla!

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.