Išvyka į Vilnių

Spalio 25 dieną Karsakiškio  Strazdelio pagrindinės mokyklos 7 ir 9 klasių mokiniai vyko į Vilnių. Jie lankėsi antikvarinių automobilių ir techninių sporto šakų šlovės muziejuje, kurio įkūrimo iniciatorius – tituluočiausias šalies automobilių sportininkas Stasys Brundza. Mokiniai išvydo virš 100 antikvarinių automobilių: ,,Cadillac“ markės automobilių, sovietinių laikų rusiškų automobilių kolekcijas.

Taip pat vaikai apsilankė Lietuvos banko Pinigų muziejuje, kur susipažino su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija, Lietuvos pinigais, bankininkystės raida mūsų šalyje. Moderniame Pinigų muziejuje mokiniai ne tik apžiūrinėjo vertingus eksponatus, bet ir patys aktyviai dalyvavo pažinimo procese. Kiekvienas mokinys nusikalė suvenyrinę plokštelę, galėjo pasisverti ant specialių svarstyklių ir sužinoti, kiek jis kainuotų, jei būtų auksinis, platininis ar sidabrinis. Vėliau visi mokiniai pasitikrino muziejuje įgytas žinias ir, įveikę žinių patikrinimo klausimus, laimėjo po prizą – suvenyrinį banknotą su jo paties atvaizdu.

Mokiniai liko patenkinti turiningai praleistu laiku ir, grįždami namo, dalinosi ekskursijoje patirtais įspūdžiais.

7 klasės vadovė Greta Jankuvienė