Išvyka į Vichy vandens parką

Vykdydami visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis -3“, gegužės 23 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 5 – 10 klasių mokiniai, lydimi mokytojų , vyko į Vichy vandens parką. Išvykos tikslas – gilinti mokinių žinias ir įgūdžius apie sveikatą palaikančius ir ją stiprinančius veiksnius – fizinį aktyvumą, saugumą, grūdinimąsi.

Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Šaunieji gelbėtojai“. Šios pamokėlės tikslas – supažindinti vaikus su saugaus buvimo vandenyje taisyklėmis, pagrindiniais gelbėjimo ir gelbėjimosi būdais, padėti „pažinti vandenį“, numatyti pavojus, slypinčius vandenyje.

Mokiniai aktyviai praleido laiką vandens parke, išbandė įvairius vandens atrakcionus ir kupini smagių įspūdžių grįžo namo. Taip pat daugiau sužinojo apie vandens savybes, tykančius vandenyje pavojus, susipažino su papildomomis priemonėmis, kurios reikalingos gelbėjimui bei plaukimui.

Projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis – 3“

koordinatorė Greta Jankuvienė