Išvyka į Kauną

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai, kartu su kitais Lietuvos  gamta besidominčiais vaikais, mokytojais ir tėveliais, buvo pakviesti į šventę, skirtą Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Šventę organizavo viešosios įstaigos „Lututės“ leidykla ir jos entuziastinga direktorė Lina Marmaitė-Snitkienė.  Dalyvius pasveikino žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius. Nuo 2011 metų rugsėjo mėnesio mokiniai aktyviai dalyvavo žurnalo vaikams apie gamtą „Lututė“ veikloje. Mokiniai oficialiai tapo „Lutučiukų klubo“ nariais. Jiems buvo įteikti klubo nario pažymėjimai ir ženkleliai. Mokiniai įgijo teisę nemokamai aplankyti Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų, Kauno zoologijos sodą bei Kauno VDU Botanikos sodą. Pirmokai buvo apdovanoti už dalyvavimą konkurse „Gelbėti gamtą nuo šiukšlių – ne gėda!“ bei užduoties „Kaip aš padėsiu savo draugams gamtoje iškęsti baltąjį badą“ atlikimą. Mokiniai grįžo nusiteikę ir toliau aktyviai dalyvauti „Lutučiukų klubo“ veikloje, stebėti gamtą, ją saugoti.

Diana Skukauskienė