Išvyka į Karaliaus Mindaugo husarų batalioną

P1060717

Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 7 ir 8 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Gretos Jankuvienės ir Jono Barono, gegužės 28 dieną vyko į Karaliaus Mindaugo husarų batalioną. Tądien ten vyko kasmet gegužės 28 – ąją minima bataliono kovinės vėliavos diena. Ryte batalione organizuota šventinė rikiuotė. Po šventinės rikiuotės kariai ir civilių komandos savo jėgas galėjo išbandyti, įveikdami kliūčių ruožą ,,Husaro takas“. Mūsų mokiniai apsilankė bataliono muziejuje, susipažino su bataliono technika ir ginkluote.

Kitąmet mokiniai pažadėjo sau vėl atvykti ir šį kartą jau išmėginti savo jėgas kliūčių ruože ,,Husarų takas“.

8 klasės vadovė Greta Jankuvienė

P1060729  P1060709 P1060663