,,Husarų take“ – antroji vieta

Gegužės 26 dieną Karaliaus Mindaugo husarų batalione vyko Vėliavos dienos minėjimas, kurios metu vyko Lietuvos kariuomenės technikos ir ginkluotės paroda. Taip pat užsiregistravusios komandos dalyvavo kliūčių ruože ,,Husarų takas“.

Vykdydami projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis – 3“ veiklas, mūsų mokyklos 7 – 9 klasių mokinių suburta komanda ,,Strazdiniai“, lydimi kūno kultūros mokytojo Jono Barono, taip pat dalyvavo kliūčių ruože ,,Husarų takas“ ir su didele energija sėkmingai jį įveikė, užimdami garbingą antrąją vietą.

Nors buvo tikrai nelengva, bet visi stengėsi iš visų jėgų. Po įveikto kliūčių ruožo mokiniai jautėsi laimingi, kad sugebėjo įveikti sudėtingas užduotis ir likti antri iš keturiolikos dalyvavusių komandų. Visi grįžo pilni įspūdžių ir iš karto pradėjo galvoti apie dalyvavimą kitais metais.

Greta Jankuvienė