Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla
Header

Gegužės 31 – diena be tabako

„Rūkymas kenkia mums ir aplinkiniams“ – šią frazę esame girdėję tikrai ne vieną kartą. Tačiau kokios pasekmės mus gali ištikti vartojant tabako gaminius? Į šį klausimą bandėme atsakyti gegužės 30 d.  Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje, vykdant visuomenės sveikatos rėmimo projektą ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-5″.

Mokiniai išklausė A. Verygos paskaitą apie rūkymo žalą organizmui ,,Tabakas ir sveikata“. Paskaita iliustruota prevencine reklama prieš rūkymą.

Sveikatos priežiūros specialistė  V. Gustienė supažindino su elektroninių cigarečių žalingu poveikiu. Po paskaitos mokiniai diskutavo, aptarė ir užrašė ant „obuoliuko“, ką naujo sužinojo apie rūkymo žalą.

Priklausomybė nuo nikotino yra rimta lėtinė liga, ir norintiems nustoti rūkyti ne visada pavyksta tai padaryti savarankiškai. Mokiniai domėjosi Panevėžio r. Visuomenės sveikatos biuro išleistais akcijos lankstinukais „Obuolys vietoj cigaretės“, kuriuose sudėta daug informacijos norintiems mesti rūkyti. Šia informacija mokiniai pasidalins  su tėvais.

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.