Edukacinė išvyka į Panevėžio gamtos mokyklą

Nuotrauka2035Vieną spalio rytą priešmokyklinės grupės ,,Drugeliai“ ugdytiniai, grožėdamiesi šalnos nubalintais laukais, nešini lauktuvėmis gyvūnėliams, vyko į Panevėžio gamtos mokyklą. Daugumai vaikų tai buvo pirma kelionė mokyklos autobusiuku. Neformaliojo švietimo mokytoja supažindino vaikus su gamtos mokyklos gyvūnėliais, jų gyvenimo būdu, elgsena, mityba bei priežiūra. Kiekvienas norintis galėjo paglostyti jūrų kiaulytę, triušį, paimti į rankas vėžliuką, gyvalazdę ar Madagaskaro tarakoną. Vaikai susidomėję apžiūrėjo gyvūnų iškamšų kolekciją.

Išvykos metu ugdytiniai praturtino žinias apie gyvūnų įvairovę, jų priežiūrą, gyvenimo ypatumus. Patirtus įspūdžius ir išgyvenimus pasakojo tėveliams, draugams, perteikė piešiniuose.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė R. Gurevičienė

Nuotrauka2034 Nuotrauka2027 Nuotrauka1977