DĖMESIO!!! SOCIALINIS PROJEKTAS „KAMŠTELIŲ VAJUS“

EKODAIKTAI.LT (VšĮ „Draugiški šeimai“) ir VšĮ „Žaliasis taškas“ visus Lietuvos suaugusius ir vaikus kviečia rinkti plastikinius butelių kamštelius (HDPE) ir dalyvauti konkurse „Kamštelių vajus“I. Konkurso tikslai

1. Surinkti kuo daugiau gamtoje išmėtytų smulkių šiukšlių – plastikinių butelių kamštelių ir juos perdirbti.
  2. Ugdyti jaunosios  kartos atsakingumą, atkreipti dėmesį į opią šiukšlių rūšiavimo problemą Lietuvoje, skatinti mąstyti „žaliai“, ugdyti kūrybiškumą, komandinį darbą.
  3. Raginti mokymo įstaigas organizuoti renginius ir akcijas ekologijos, šiukšlių rūšiavimo, švarios aplinkos temomis.

Konkurso vieta, trukmė ir tvarka

1. Plastikinius butelių kamštelius HD galima rinkti visus metus.
  2. Konkurso finalas vyksta spalio mėnesį. Jo metu konkurso organizatoriai važiuoja per Lietuvą ir sveria surinktus kamštelius, atrenka geriausius meninius darbus parodai ir dalina padėkas ir prizus visoms laiku prisiregistravusioms komandoms.
  3. Visi surinkti kamšteliai turi būti švarūs ir sausi, be jokių šiukšlių ir tik HDPE plastiko.
  4. Visi konkursui pateikti kamšteliai bus atiduoti perdirbti.
  5. Taip pat yra papildoma, bet neprivaloma konkurso užduotis – meninio darbo kūrimas iš plastikinių butelių kamštelių.

TAIGI, NUO ŠIOS DIENOS PRADEDAME RINKTI PLASTIKINIŲ BUTELIŲ KAMŠTELIUS!!!

Kamštelių vajus startuoja mūsų mokykloje

Tikslas – surinkti kuo daugiau plastikinių butelių kamštelių.

Kiekvienas mokinys, surinkęs 50 kamštelių, gauna 1 tašką.

Mokinys, per pusmetį surinkęs 5 taškus (iš viso 250 kamštelių), gauna dešimtuką (iš gamtos ir žmogaus ar biologijos dalykų).

Taip pat kiekviena klasė, surinkusi daugiausia kamštelių, bus paskatinta ir apdovanota.

Labai kviečiame prisijungti visą mokyklos bendruomenę – ne tik mokinius, mokytojus, mokyklos darbuotojus, bet ir savo šeimos narius, draugus bei pažįstamus!