KARANTINAS

PSICHOLOGINĖ PAGALBA KARANTINO LAIKOTARPIU PANEVĖŽIO RAJONO SAVIVALDYBĖJE

Dėl interesantų aptarnavimo Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio  pagrindinėje mokykloje paskelbus karantiną

Vyriausybei pratęsus karantino laikotarpį nuo 2020 m. kovo 30 d. iki  balandžio 13 d.  Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla riboja interesantų lankymąsi ir tiesioginį jų aptarnavimą mokykloje.

Interesantai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu – elektroniniu paštu ir telefonu.

Vadovaujantis ŠMSM ministro 2020 m. kovo 16 d. nutarimu V- 372 patvirtintomis ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu rekomendacijomis ir  Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos direktorės  Jolantos Grinkienės 2020 m. kovo 25 d. įsakymu Nr. V- 46 patvirtintu Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos nuotolinio mokymo(si) tvarkos aprašu ugdymas vyksta nuotoliniu būdu.

Dėl Jums rūpimų klausimų prašome skambinti telefonu, rašyti elektroninius laiškus.

Karsakiškio Strazdelio  pagrindinės mokyklos kontaktinė informacija:

Mokyklos telefono nr. (8 45) 552 718,

El. paštas: rastine@karsakiskis.panevezys.lm.lt

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.