Notice: add_custom_background yra nebenaudojama nuo 3.4.0 versijos! Geriau naudokite add_theme_support( 'custom-background', $args ). in /var/www/clients/client611/web805/web/wp-includes/functions.php on line 3885

Notice: add_custom_image_header yra nebenaudojama nuo 3.4.0 versijos! Geriau naudokite add_theme_support( 'custom-header', $args ). in /var/www/clients/client611/web805/web/wp-includes/functions.php on line 3885

Notice: register_sidebar was called incorrectly. Šoninės srities "Sidebar (Main)" argumentų masyvui nenustatytas id. Naudojamas numatytoji reikšmė "sidebar-1". Prašome pakeisti id to "sidebar-1", kad išliktų esamas šoninės srities turinys ir šis pranešimas nebūtų rodomas. Daugiau informacijose rasite WordPress klaidų šalinimo skiltyje. (Ši žinutė pridėta versijoje 4.2.0.) in /var/www/clients/client611/web805/web/wp-includes/functions.php on line 4193

Notice: register_sidebar was called incorrectly. Šoninės srities "Sidebar (Inner Page/Post)" argumentų masyvui nenustatytas id. Naudojamas numatytoji reikšmė "sidebar-2". Prašome pakeisti id to "sidebar-2", kad išliktų esamas šoninės srities turinys ir šis pranešimas nebūtų rodomas. Daugiau informacijose rasite WordPress klaidų šalinimo skiltyje. (Ši žinutė pridėta versijoje 4.2.0.) in /var/www/clients/client611/web805/web/wp-includes/functions.php on line 4193
Dalyvavimas akcijoje ,,Ar tu plauki?“ - Karsakiškio mokykla

Dalyvavimas akcijoje ,,Ar tu plauki?“

Vykdydami visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis -3“, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotoje akcijoje ,,Ar tu plauki?“. Akcija skirta padėti vaikams įsivertinti savo plaukimo gebėjimus ir, padedant treneriui, suprasti, koks yra jų mokėjimo plaukti lygis. Viena iš pagrindinių vaikų skendimo priežasčių – jėgų ir gebėjimų plaukti pervertinimas – todėl labai svarbu, kad jie suvoktų, ar tikrai moka plaukti.

Gegužės 16 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai, lydimi kūno kultūros mokytojo Jono Barono, vyko į Anykščių baseiną ,,Bangenis“, kur buvo vykdomas mokinių gebėjimo plaukti patikrinimas. Mokiniai buvo testuojami, kiek laiko išsilaiko vandenyje vertikaliai, horizontaliai, kokį atstumą gali nuplaukti be poilsio.

Mokiniai gavo akcijos pažymėjimus su baseino trenerio užpildytu vertinimu bei komentarais, taip pat atmintines apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens.

Dalyvavimas akcijoje ,,Ar tu plauki?“ leidžia išbandyti ir įvertinti vaikų ir jaunimo gebėjimą plaukti ir orientuotis vandenyje. Kiekvienas vaikas gali kritiškai įvertinti savo plaukimo įgūdžius, o tai padeda apsisaugoti nuo nelaimių vandenyje.

Projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis – 3“

koordinatorė Greta Jankuvienė

.