Būsimų pirmokų išvyka į Vilnių

Rugpjūčio 29 dieną mūsų mokyklos būsimiems pirmokams nusišypsojo laimė: jie buvo pakviesti vykti į Vilnių dalyvauti būsimų pirmokų šventėje. Čia visų laukė įspūdinga ekskursija po Valdovų rūmus, kurią vedė didikų kostiumais pasipuošę gidai, Menėse skambėjo iškilminga tų laikų muzika. Vaikai daug sužinojo apie Lietuvos istoriją, kultūrą, valdovų gyvenimą. Gidai noriai atsakinėjo į vaikų klausimus, šiltai diskutavo. Po to visi rinkosi į didžiausią Valdovų rūmų menę, kur buvo apdovanoti kuprinėmis ir mokymo priemonėmis.

Vėliau, lydimi mokyklos direktorės Jolantos Grinkienės ir būsimos mokytojos Lolitos Skumbinienės, grožėjosi Gedimino pilimi, Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedra bazilika, Vilniaus senamiesčiu. Smagu buvo stebėti pavargusius, bet laimingus vaikus.

Už kelių dienų jų laukė ilgas kelias į Žinių šalį ir susitikimas su mokytoja, su kuria spėjo susipažinti tokios ilgos ir įdomios kelionės metu.

Lolita Skumbinienė,

pradinių klasių mokytoja