Aplinkos švarinimo akcija

Balandžio 15 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje – integruota veikla. Šią dieną dar kartą buvo prisiminta bei paminėta Žemės diena, vyko aplinkos švarinimo akcija.

Pamokas pradėjome filmo apie Žemę, gyvybės joje atsiradimą ir pastaraisiais dešimtmečiais iškylančias aplinkosaugines problemas, kenkiančias Žemei ir  gamtai bei  keliančias grėsmę žmonijai, peržiūra.

Vėliau buvo suorganizuota viktorina ,,Lietuvos gyvūnai“, kurioje dalyvavo 6 komandos, sudarytos iš 4 – 10 klasių mokinių ir mokytojų. Mokiniai bandė atspėti Lietuvoje gyvenančius žinduolius, paukščius, roplius ir kt. Pirmąsias tris vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos prizais.

Po pietų mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo akcijoje ,,Darom 2011“. Jaunesnieji mokinukai tvarkė mokyklos stadioną, rinko šiukšles paupyje. Šiais metais buvo bandoma rūšiuoti  surinktas šiukšles, todėl aplinkos tvarkymas užtruko šiek tiek ilgiau.

Vyresnieji mokiniai, kaip jau tapo įprasta, rinkti šiukšlių važiavo į mišką ir kartu su Karsakiškio girininkijos miškininkais. Jie tvarkė labiausiai lankomas miško aikšteles, pavėsines, kur kiekvienais metais surenkama daugybė poilsiautojų paliktų šiukšlių.

Mokiniai ir mokytojai iš talkos grįžo puikiai nusiteikę. Malonu, kai gali padėti bundančiai gamtai apsivalyti nuo šiukšlių. Malonu, kai atvykęs į mišką gali ilsėtis švarioje aplinkoje.

Biologijos vyresnioji mokytoja Greta Jankuvienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.