Amatų diena

Kovo 24 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje vyko  Amatų diena. Šiais metais mokyklos mokiniai sulaukė svečių iš Smilgių gimnazijos. Smilgių gimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Eligija Ručinskienė supažindino mokinius su netradicinių rankdarbių technikomis, o technologijų mokytojas metodininkas  Vitalijus Salogubovas mokė mokinius, kaip pasigaminti stilizuotas medines eglutes. Mokiniai ne tik išklausė mokytojų patarimų, paaiškinimų, bet patys gamino, pynė, rišo, pjaustė,  klijavo ir pagamino įdomius gaminius. Susidomėję buvo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Jie kartu su mokiniais gamino eglutes, pynė ant dėžutės, grėblio.

Visi džiaugėsi gražiais atliktais darbais, dalinosi įspūdžiais.

Sandra Pribušauskienė, technologijų vyresnioji mokytoja