Amatų diena mokykloje

Nuo pat ankstyvo ryto šurmuliavo visa mokykla: vieni ruošė Turgaus aikštę, kiti dėliojo prekes, treti dairėsi, ką įsigyti, parnešti namiškiams lauktuvių iš Kaziuko mugės. O pasirinkti tikrai buvo iš ko: tai ir įvairūs mezginiai, sagės, medžio dirbiniai. O kur dar gardumynai ir kepiniai! Galva galėjo apsisukti nuo prekių gausybės. Ir viskas gražu, miela, nes sukurta pačių rankomis. Apsipirkę, išsimainę prekes, pardavėjai bei pirkėjai išsiskirstė į savo klases ruoštis užgavėnių kaukių karnavalui. O tai buvo ne taip paprasta, juk reikėjo pagaminti kaukes–milžinus, kurios turėjo dalyvauti eisenoje per Karsakiškio miestelį.

Lydima armonikos bei įvairių liaudies muzikos instrumentų melodijų persirengėlių kolona patraukė per kaimą, kiekvieną sutiktą pašokdindami, blynais vaišindami.

Išvarę žiemą iš kiemo, smagiai nusiteikę visi išsiskirstė namo, tikėdami, jog pavasaris netruks ateiti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Grinkienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.