Alternatyvios mados festivalis–konkursas „Pašėlęs ruduo“

DSCN8975Ruduo – spalvingas metas, pati gamta žmogų įkvepia kurti…
Spalio 9 dieną Tiltagalių skyriuje vyko labai daug dėmesio sulaukęs renginys – alternatyvios mados festivalis–konkursas  „Pašėlęs ruduo“. Nuotaikingame, rudens spalvomis nuspalvintame šou buvo pristatomos drabužių kompozicijos iš augalų.
Jas kūrė 20 dizainerių, o išmoningai pristatė net 46 modeliai iš Panevėžio miesto bei Panevėžio ir Kupiškio rajonų. Akį glostė įmantrūs kostiumai, kuriuose derėjo spalvos, netradicinės medžiagos, formos.
Karskiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus mokinės Valikonytė Deimantė 2 kl. ir Skukauskaitė Guoda 1 kl. pristatė kompoziciją „Pradžia. Drugelis“.
Pasirodymui iš augalų drabužius kūrė technologijų mokytoja Sandra Pibušauskienė, choreografė Vilma Aleknavičiūtė.
Vertinimo komisija įvertino visus kompozicijų kūrėjų darbus. Modeliai ir dizaineriai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.
Publika savo susižavėjimą renginiu išreiškė audringais plojimais, šypsenomis – dėkojo kolekcijų kūrėjams, modeliams, organizatoriams už netradicinį šou.

Technologijų vyresnioji mokytoja Sandra Pribušauskienė

DSCN8974 DSCN8971