Akcija „ Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-ą dieną mūsų mokyklos ugdytiniai neliko abejingi pilietinei akcijai „ Atmintis gyva, nes liudija“.  Mokyklos languose 8.00val. sužibo žvakių šviesa. Vėliau vyko pilietiškumo pamoka, skirta Sausio 13-osios įvykiams atminti. Mokiniai stebėjo dokumentinę medžiagą, vyko diskusija apie tai, ką ši diena reiškia Lietuvai ir lietuviams. Mokytojos priminė laisvės gynėjų vardus ir pavardes. Jų atminimas buvo  pagerbtas tylos minute.

1-4 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „ Laisva Lietuva“ . Gražiausi piešiniai buvo išsiųsti į Vilnių. „ Drugelių“ grupės ugdytiniai kūrybiniais darbeliais papuošė savo grupę.

Pradinių klasių mokytoja Nida Stakienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.